Skip to main content

Högert Workwear to marka odzieży, obuwia oraz akcesoriów BHP.

Historia Högert Workwear sięga 2015 roku. Wówczas firma GTV wdrożyła na rynek polski markę Högert Technik, w której portfolio znajdywały się narzędzia ręczne i odzież ochronna. Wysokiej jakości produkty szybko zdobyły rzeszę stałych Klientów nie tylko w Polsce, ale także w innych częściach Europy, w Azji i w Ameryce Południowej.

Od początku istnienia marki, jedną z najdynamiczniej rozwijających się kategorii była odzież. Dlatego w 2020 roku firma zdecydowała się na sprzedaż produktów do wysoko wyspecjalizowanych hurtowni BHP. W 2021 w ofercie zostaje wyodrębniona submarka Högert Workwear, powstaje pierwszy katalog dedykowany wyłącznie tej grupie produktowej, witryna internetowa oraz pozostałe materiały wsparcia.

Uczciwość, otwartość na nowe wyzwania, profesjonalizm oraz wsparcie naszych klientów są integralną częścią zasad i kultury naszej marki.

Nasze wartości.

Otwartość i komunikacja

Pracujemy w efektywnych strukturach organizacyjnych, które pomagają nam podejmować szybkie decyzje. Dlatego sprawnie komunikujemy się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji. Jesteśmy otwarci na zmiany, ulepszenia i nowe pomysły.

Wsparcie

Wspieramy naszych pracowników, którzy są największą wartością naszej firmy. Dostrzegamy ich potencjał, doceniamy kompetencje, cenimy kreatywność i zaangażowanie. Wartością nadrzędną w naszym działaniu jest praca zespołowa, dążenie do wspólnych celów. Nie działamy szablonowo. Klienci mogą zawsze liczyć na naszą indywidualną pomoc i doradztwo.

Przedsiębiorczość

Jesteśmy kreatywnym zespołem. Cechuje nas systematyczność, wytrwałość w dążeniu do celu. Ciągle się też doskonalimy. Zdobywamy wiedzę, nowe umiejętności i chętnie się nimi dzielimy. Potrafimy świadomie prowadzić biznes i rozwiać markę. Przekonujemy i inspirujemy naszych klientów.

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera.

     

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez GTV Poland S.A. z siedzibą w Pruszkowie lub na jej zlecenie informacji handlowych, w tym informacji o promocjach i nowościach oraz produktach i usługach oferowanych przez GTV, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Powyższa zgoda jest dobrowolna i może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych.