Skip to main content

Wsparcie marketingowe.

Chcemy się rozwijać wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi, po to by w pełni wykorzystać potencjał rynku. Dlatego codziennie wspieramy naszych klientów, gwarantując im profesjonalną obsługę. Współpraca z naszymi dystrybutorami jest wielowymiarowa. Pomoc z naszej strony płynie zarówno z Działu Marketingu Handlowego jak i z Działu Brand Marketingu. Naszą firmę wyróżnia to, że pracujemy w efektywnych strukturach organizacyjnych, które pomagają nam podejmować szybkie decyzje i efektywnie się ze sobą komunikować.

Zapewniamy atrakcyjne promocje, programy lojalnościowe, szkolenia, systemy ekspozycyjne.

Na każdym etapie współpracy dostarczamy naszym dystrybutorom niezbędne narzędzia wspierające sprzedaż i ekspozycję produktu: regały, ekspozytory, materiały drukowane i POS.

Współpracujemy z dystrybutorami również indywidualnie, według potencjału i zapotrzebowania klienta, oferując m.in. branding na witrynach, elewacji, autach, flagach, bilbordach. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły naszych partnerów biznesowych. Prowadzimy szerokie działania promocyjne wspólnie z dystrybutorami: dni otwarte, pikniki, szkolenia, prezentacje specjalne.

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera.

     

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez GTV Poland S.A. z siedzibą w Pruszkowie lub na jej zlecenie informacji handlowych, w tym informacji o promocjach i nowościach oraz produktach i usługach oferowanych przez GTV, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Powyższa zgoda jest dobrowolna i może być odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych.